ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Aktualne

Pobierz dane XML Zamówienie publiczne: Szacowanie wartości zamówienia na dostawę wyposażenia do Krajowego Centrum BRD w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach wraz z montażemDrukuj informację Zamówienie publiczne: Szacowanie wartości zamówienia na dostawę wyposażenia do Krajowego Centrum BRD w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach wraz z montażem

Szczegóły informacji

Szacowanie wartości zamówienia na dostawę wyposażenia do Krajowego Centrum BRD w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach wraz z montażem

Status: w toku

Tryb: nieograniczony

Rodzaj zamówienia: Dostawy

Zamawiający: WORD

Finansowanie: Własne

Nr UZP: nie dotyczy

Termin składania ofert / wniosków: 2023-02-02 23:58:00

Termin otwarcia ofert / wniosków: 2023-02-02 23:59:00

Miejsce złożenia oferty: zamowienia@word.katowice.pl

Ogłoszono dnia: 2023-01-25 przez Łukasz Żurawik

Treść:

W związku z planowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyposażenia do Krajowego Centrum BRD w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach (z podziałem na 3 części), w ramach procedury szacowania wartości zamówienia zapraszamy do składania propozycji wyceny wyposażenia wyszczególnionego w załącznikach pn. Formularze przedmiotowo - cenowe.
Wycena powinna obejmować dostawę oraz montaż wyposażenia.
Uwaga: Formularz przedmiotowo - cenowy zawiera trzy osobne pliki zgodnie z podziałem zamówienia na 3 części.
Proszę jednocześnie o wskazanie w Formularzach przedmiotowo - cenowych orientacyjnego terminu realizacji w  zakresie poszczególnego rodzaju wyposażenia.
Szacowaną wartość zamówienia proszę przekazać zgodnie z załączonym wzorem Formularzy przedmiotowo - cenowych drogą elektroniczną na adres e-mail: zamowienia@word.katowice.pl w terminie do dnia 2.02.2023 r.
Jeżeli w załącznikach użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego producenta lub wykonawcę, należy je traktować jako wskazane przykładowo. Ilekroć mowa jest o „produkcie, materiale czy systemie typu lub np…” należy przez to rozumieć produkt, materiał czy system (typ, np.:..) taki jak zaproponowany lub inny o standardzie i parametrach technicznych nie gorszych niż zaproponowany. Zamawiający dopuszcza składanie wycen z rozwiązaniami równoważnymi, o ile zapewnią zgodność realizacji przedmiotu zamówienia z załączoną dokumentacją i zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji oraz będą zgodne pod względem: gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne, liczba elementów składowych), charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, dane hydrauliczne, charakterystyki liniowe, konstrukcja), parametrów bezpieczeństwa użytkowania, standardów emisyjnych. Wszystkie użyte znaki handlowe, towarowe, przywołania patentów, nazwy modeli, numery katalogowe służą jedynie do określenia cech technicznych i jakościowych materiałów, a nie są wskazaniem na producenta. Użyte wszelkie nazwy handlowe w  opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający traktuje jako informację uściślającą, która została użyta wyłącznie w celu przybliżenia potrzeb Zamawiającego. Dopuszcza się użycie do realizacji zamówienia produktów równoważnych, w stosunku do ich jakości, docelowego przeznaczenia i spełnianych funkcji i walorów użytkowych.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks Cywilny, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. Ogłoszenie ma na celu wyłącznie oszacowanie wartości zamówienia w związku z planowaną realizacją zamówienia publicznego.

Załączniki

Metryczka informacji

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Łukasz Żurawik
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2023-01-25
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Łukasz Żurawik
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2023-01-25 13:22:58
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Łukasz Żurawik
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2023-01-25 13:22:58
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1303 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony